Náš tým 

Radka Koláčná

Majitelka, kosmetička, školitelka

Školí novinky z kosmetického světa krásy. Neustále vyhledává nové postupy, produkty a přístroje. Zúčastňuje se kosmetických kongresů a seminářů, jak v Čechách, tak v zahraničí. Připravuje pro vás zajímavé balíčky produktů i služeb. 

Lucie Zapletalová

Kosmetička, vizážistka, lash stylistka

Specialistka na přístrojovou kosmetiku a míchání bioaktivních látek na míru vaší pleti. Dále se specializuje na školu líčení, svatební líčení a proměny. Jako lash stylistka upřednostňuje norkové řasy či objemové 20 D řasy. Za velice oblíbenou činnost vytváří dokonalou modelaci obočí tzv. PERFECT BROW.


Michala Anderlová

Kosmetička, lash stylistka

Specialistka programů na míru vaší pleti, zejména problematické a pleti s rozšířenými žilkami.  Dále provádí bezbolestnou liposukci a tělové zábaly i okamžité opálení na počkání. Jako lash stylistka upřednostňuje syntetické lehké řasy. 

Olena Ameliushkina

Manikérka, pedikérka

Specialistka na péči o ruce i nohy. Zaměřuje se především na nehtovou modeláž gel - lakem na rukou i zpevnění nehtů za pomoci japonské metody P - Shine. U pedikúry dává přednost estetickému vzhledu nohou, na kterých velice ráda provádí gel - lak. Dále umí řešit otlaky i kuří oka. Je detailistkou na správném místě. 

Dana Schlosserová

Recepční

Je tu pro Vás každé pondělí a úterý od 12 - 19 hodin. Volejte, mailujte, přijďte pro dárkové poukazy, kosmetické produkty či objednání.