Náš tým 

Radka Koláčná

Majitelka, kosmetička, školitelka

Školí novinky z kosmetického světa krásy. Neustále vyhledává nové postupy, produkty a přístroje. Zúčastňuje se na kosmetických seminářích, jak v Čechách, tak v zahraničí. Připravuje pro Vás zajímavé balíčky produktů i služeb. 

Lucie Zapletalová

Kosmetička, vizážistka, lash stylistka, manikérka

Specialistka na přístrojovou kosmetiku a míchání bioaktivních látek na míru Vaší pleti. Dále se specializuje na školu líčení, svatební líčení a proměny. Jako lash stylistka upřednostňuje norkové řasy či objemové 20 D řasy. Za velice oblíbenou činnost vytváří dokonalou modelaci obočí tzv. PERFECT BROW. Provádí úpravu nehtů gel-lakem, zpevnění nehtů za pomoci japonské metody P-Shine. 


Michala Anderlová

Kosmetička, pedikérka, lash stylistka

Specialistka programů na míru Vaší pleti, zejména problematické a pleti  s rozšířenými žilkami. Dále se specializuje na korekci nehtů hedvábím, zarostlé nehty. Provádí mokrou kombinovanou pedikúru za pomoci skalpelu i brusky. I okamžité opálení na počkání. Jako lash stylistka upřednostňuje syntetické řasy. 

Olena Ameliushkina

Manikérka, pedikérka

Specialistka na péči o ruce i nohy. Zaměřuje se především na nehtovou modeláž, gel-lak na rukou. U pedikúry dává přednost estetickému vzhledu nohou, na kterých velice ráda provádí gel-lak. Dále umí řešit otlaky i kuří oka. Je detailistkou na správném místě. 

Dana Schlosserová

Recepční

Je tu pro Vás každé pondělí a úterý od 12-19 hodin. Volejte, mailujte, přijďte pro dárkové poukazy, kosmetické produkty či objednání.