O značce Alissa Beauté

02.05.2024

Italská značka profesionální pleťové a tělové dermo-kosmetiky. Kosmetické produkty Alissa Beauté využívají zcela jedinečných přírodních látek, jako jsou extrakty z exotického ovoce, mořských řas a blahodárných bylin. Neobsahují parabeny, sulfáty, těžké silikony, barviva, minerální oleje (vazelína) ani další látky zatěžující organismus a životní prostředí.

Vize značky zůstává stále stejná, jakou ji nastavil zakladatel Giuliano Bravi, když ji v 80. letech vytvořil na počest své tety Alissie, která byla celý život vášnivou bylinkářkou a měla velmi dobrý přehled o léčivých účincích darů přírody.
Každá linie této přírodní dermokosmetiky je sestavena z unikátní receptury, která obsahuje aktivní látky vzaté z přírody a nejmodernější technologické přísady, které za pečlivých výzkumů vznikají v laboratořích okolo Milána. Neustále následuje inovace a trendy a je schopna reagovat na potřeby trhu.
Hlavní myšlenkou je poskytnout takovou profesionální péči, která pokryje požadavky žen (i mužů) s různými typy pleti a zároveň bude opravdu čistě přírodní. A to Alissa Beauté se svým až na 98 % přírodními produkty splňuje. 

Receptury značky Alissa Beauté jsou charakteristické vyváženým a výjimečným složením ze zcela čistých přírodních olejů a aktivních přísad za použití inovativních technologií:

Přírodní báze: bambucké máslo, arganový olej, mandlový olej, olej z rýžových otrub, jojobový olej, avokádový olej, ricínový olej …

Technologické látky: fytoestrogeny ze sojových bobů, Matrixyl 3000 (peptidy), Syn-ake, kyselina hyaluronová, komplex vitaminů, aminokyseliny …

Aktivní přírodní látky: ženšen, výtažky z goji a grapefruitu, vilín (Hamamelis), spirulina, lecitin, zelený jíl, granátové jablko, ibišek, opuncie a plno dalších.

Alissa Beauté nabízí několik linií pleťové kosmetiky pro profesionální užití v salonu a na domácí péči, která prezentuje řešení pro potřeby různých druhů pleti – čisticí produkty pro všechny typy pleti, kosmetiku pro suchou, mastnou či aknózní, citlivou a kuperózní pleť. 

Široký výběr pro ženy a muže se zralou, povadlou, unavenou pletí se známkami stárnutí a ztrátou vitality. K tomu se váže i speciální řada na partie okolo očí a rtů, které si zaslouží extra péči. Každý si najde tu pravou starostlivost pro sebe. 

Pečovat o svou krásu můžete nejen do hloubky, ale i na povrchu s dekorativní minerální kosmetikou.
Italskou přírodní kosmetiku Alissa Beauté můžete na českém trhu nalézt již téměř 18 let. 

Úzce spolupracuje také s českými modelkami, které se staly tváří značky. Velký důraz klade na neustálé zvyšování úrovně, právě proto pořádá celou řadu vzdělávacích akcí, školení a seminářů, kterými projde okolo 1000 profesionálních kosmetiček ročně. Součástí českého zázemí značky je také tým technoložek profesionálně zaškolený přímo v Itálii. 

Článek napsala Radka Babická.