Přístrojová kosmetika

12.12.2023

Radiofrekvence

Horká novinka našeho studia!

Metoda radiofrekvence slouží k odstranění a vyhlazení vrásek a vypnutí pokožky. Koriguje ochablost pleti, vede ke zlepšení tonu kůže a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje. Využívá radiofrekvenční energii k vyvolání regenerace kolagenu v dermis. Zahřívá tkáň do hloubky cca 2-6 mm, ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýšení mikrocirkulace krve. Tato reakce způsobuje vypnutí ochablé pleti a zjemnění vrásek až k úplnému vyhlazení. Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů z těla.

Klinická studie prokázala zpevnění o 35% a zkrácení ochablých kolagenových vláken o 22% již po prvním ošetření.

Bezpečné zahřátí podkoží na teplotu vyšší než 42 stupňů Celsia působí okamžitě na kolagenní vlákna, způsobí jejich zkrácení bez rizika tepelného poškození kůže.

Nová technologie radiofrekvence

Je to jedinečný systém ovládání toku energie mezi třemi elektrodami. Změnou polarity (+/-) jednotlivých elektrod a jejich aktivací dochází k soustředění velkého množství energie v podkoží. Radiofrekvence je kombinace několika bipolárních nebo monopolárních systémů.

Jaké jsou výhody této technologie?

V porovnání s ostatními systémy zaručí tato technologie větší množství energie a tepla bez nutnosti chlazení. Je schopná zasáhnout do hlubších vrstev podkoží a ošetření je díky tomu efektivnější. Výhodou je okamžitá pozitivní reakce na ošetření a dlouhotrvající účinky při zachování maximální bezpečnosti.

  • bez operace, bez skalpelu a jizev
  • unikátní přístrojové ošetření s výsledky ověřenými klinickými studiemi
  • jednička na trhu neinvazivní radiochirurgie
  • omlazení, vyhlazení jemných a středně hlubokých vrásek
  • účinné zpevnění a vypnutí povadlé kůže na tváři, podbradku či krku bez ztráty mimiky

Článek pro Vás vytvořila Radka Babická