KOSMETIKA

Pleťové programy pro všechny typy pleti, přístrojový lifting obličeje i dekoltu, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, ozonizace pleti, poradenství.

MANIKÚRA

Express, Relax, Wellness, Deluxe manikúra, P-Shine, gellak, modeláž nehtů gelem, parafínové zábaly. 

PEDIKÚRA

Kombinovaná, Wellness, Relax, Deluxe pedikúra,

P-Shine, gellak, parafínové zábaly.

VIZÁŽISTIKA

Svatební, denní i večerní líčení, škola líčení, barvové poradenství.

DEPILACE 

Depilace BIO voskem Italwax.

TĚLOVÉ PROGRAMY

Bahenní zábal proti celulitidě, maderoterapie.

PERFECT BROW

Tvarování a barvení obočí pomocí Bio Henny. Výhodou oproti klasickému barvení je výdrž 4 - 6 týdnů (na chloupkách). Dokáže vytvarovat a obarvit i méně husté obočí.

OKAMŽITÉ OPÁLENÍ

Okamžité a zdravé opálení nástřikem přípravku MINETAN. Čtěte pozorně! Před návštěvou opálením nástřikem si udělejte peeling celého těla. Nepoužijte deodorant a nemažte si tělo. Všechny tyto faktory by mohly ovlivnit kvalitu opálení. 

OZONIZACE 

Efektivní léčení a redukce akné, intenzivní hloubkové čištění pleti, prevence tvorby komedonů, vzniku rozšířených cévek, podpora vstřebávání účinných látek z následně použitých přípravků, zpevnění a omlazení pleti, podpora růstu vlasů, disponuje antiseptickým a antibakteriálním účinkem, pomáhá uvolnit a odstranit bolest, rekuperace unavené pleti.

TRIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCE

Touto nejnovější metodou je dosaženo viditelných klinických výsledků, a to zejména u ochablé pleti, celkovým výsledkem je dokonalejší tonus kůže, hladká pleť a redukce vrásek.

LASH LIFTING & BOTOX 

Technika spočívá v napnutí a natočení řas za pomoci 3D silikonových natáček . Výsledným efektem jsou natočené a vytažené řasy směrem k obočí. Řasy jsou od sebe krásně oddělené a neslepí se ani po aplikaci řasenky. Dále se aplikuje barva na řasy a v posledním kroku se nanáší LASH BOTOX BOMB, díky kterému řasa dokáže pojmout velké množství výživy - keratinu a vody, tím dvojnásobně zvýší svůj objem.