Klasická kosmetika nebo program? 

02.02.2024


Nemůžete se rozhodnout, jaký kosmetický program zvolit nebo, co by pro pleť bylo nejvhodnější? 

Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě Vám poradíme, jaké ošetření pleti je pro Vás to pravé! Zabýváme se Vaší pletí po celý rok. Zejména každé roční období má své! Dokážeme Vám řešit problémy s pletí, tak abyste byli spokojeni.

Proč nás navštívit?

Kosmetické studio už dávno není místem, kam se naběhlo nechat si udělat napářku pleti a rychle zase zmizet. kosmetičky se stávají věrnými kamarádkami našich klientů, studio je krásně a komfortně zařízeno, že se u nás pomalu cítíte lépe než ve vlastním obýváku. Odcházíte krásné, upravené, spokojené a odpočaté.

Můžete si být však jistí, že ze studia budete odcházet nadšení a budete se také rádi vracet. Do studia nemusíte chodit jen kvůli kosmetickým službám můžete se také přijít třeba jen poradit, když nevíte, jaký typ pleti máte a chcete se o ni starat tak, jak Vaše pleť potřebuje? Nemůžete se dobře zorientovat ve velkém množství produktů, které nabízíme? Trápí vás suché tváře ale mastné čelo?
Na tyhle všechny a mnohem víc otázek Vám v našem studiu dokážeme odpovědět. Řekneme Vám, co Vás pravděpodobně trápí, jaké by bylo nejefektivnější řešení, pomůžeme Vám s výběrem produktů či pomůcek, které jsou určeny přímo pro Vaše požadavky.

Nabízíme široký výběr kosmetických programů, který Vám sestavíme na míru Vaší pleti. Dále si můžete vybrat i z několika druhů klasických ošetření pleti, pokud máte pocit, že nepotřebujete extra péči o pleť, ale chcete se sebou něco udělat k lepšímu stavu Vaší pleti.

Rozdíl mezi kosmetickým programem a klasickou kosmetikou?

  • Program je sestaven kosmetičkou na míru klienta.
  • V každém programu jsou jedinečné účinné látky, které se dokážou v pleti udržet po dlouhou dobu.
  • Každý program je zaměřen přímo na daný problém pleti!
  • Okamžitý efekt na pleti.
  • Řeší dlouhodobé problémy s pletí.
  • Doporučujeme docházet na kosmetické programy od 25. roku klienta a výše.
  • Klasická kosmetika je určena klientům, co mají krátkodobý problém s pletí (akné, občasnou dehydrataci pleti).
  • Jde o udržování daného stavu pleti v normě pod dohledem kosmetičky.
  • Doporučujeme docházet na klasickou kosmetiku do 25-30. věku klienta.

Článek pro Vás vytvořila Radka Babická.  

Neváhejte se objednat on-line právě teď !